Ring och boka tid!
0771-322 322

Vi finns på plats vardagar 08:00–17:00. Är det utanför kontorstid, fyll i formuläret här bredvid så ringer vi upp dig kommande arbetsdag!

 

Vill du bli uppringd?


Vår personal

Tomas Albinsson
tomas.albinsson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Lars Andersson
lars.andersson@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Wilhelm Apor
wilhem.apor@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Love Barkman
love.barkman@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Daniel Boström
daniel.bostrom@eminenta.se
Besiktningsman, Värderingsman
Stockholm

Per Edsbäcker (Föräldraledig)
per.edsbacker@eminenta.se
Energiexpert
Stockholm

Johan Emet
johan.emet@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Pia Engman
pia.engman@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Anders Fredson
anders.fredson@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Nisse Fält
nisse.falt@eminenta.se
Värderingsman
Örebro

Peter Henriksson
peter.henriksson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Christer Hägglund
christer.hagglund@eminenta.se
Värderingsman
Stockholm

Anders Högman
anders.hogman@eminenta.se
Värderingsman
Stockholm

Tomas Karlsson
tomas.karlsson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Mats Larsson
mats.larsson@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Nina Littunen
nina.littunen@eminenta.se
Värderingsman
Stockholm

Ian Månsson
ian.mansson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Nisse Nielsen
nisse.nielsen@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Klas Nilsson
klas.nilsson@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Lazze Nilsson
lazze.nilsson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Benny Parhorn
benny.parhorn@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Niclas Parhorn
niclas.parhorn@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Joakim Persson
joakim.persson@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Johan Tegerhag
johan.tegerhag@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm