Ring och boka tid!
0771-322 322

Vi finns på plats vardagar 08:00–17:00. Är det utanför kontorstid, fyll i formuläret här bredvid så ringer vi upp dig kommande arbetsdag!

 

Vill du bli uppringd?


Vår personal

Lars Andersson
lars.andersson@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Wilhelm Apor
wilhelm.apor@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Micke Barklund
micke.barklund@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Love Barkman
love.barkman@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Patrik Bergenstav
patrik.bergenstav@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Mikael Burman
mikael.burman@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Per Edsbäcker
per.edsbacker@eminenta.se
Energiexpert
Stockholm

Jens Fjellner
jens.fjellner@eminenta.se
Värderingsman
Stockholm

Anders Fredson
anders.fredson@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Ola Friberg
ola.friberg@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Richard Hagvall
richard.hagvall@eminenta.se
Värderingsman
Stockholm

Peter Henriksson
peter.henriksson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Anders Högman
anders.hogman@eminenta.se
Värderingsman
Stockholm

Tomas Karlsson
tomas.karlsson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Mats Larsson
mats.larsson@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Therese Lindell therese.lindell@eminenta.se
Värderingsman
Västerås

Ian Månsson
ian.mansson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Nisse Nielsen
nisse.nielsen@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Klas Nilsson
klas.nilsson@eminenta.se
Besiktningsman
Göteborg

Lazze Nilsson
lazze.nilsson@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm

Benny Parhorn
benny.parhorn@eminenta.se
Besiktningsman
Skåne

Niclas Parhorn
niclas.parhorn@eminenta.se
Besiktningsman
Stockholm